• "Wojaże wakacyjne oddziału przedszkolnego."

• W miesiącu lipcu dzieci z oddziałów przedszkolnych brały udział w wycieczkach. Miały okazję uczestniczyć w poranku filmowym w Miejskim Domu Kultury, podczas którego obejrzały film animowany "Minionki wejście Gru", po seansie dzieci spacerowały w Parku Świętojańskim i korzystały z jego przyrodniczych walorów, a następnie z placu zabaw. Kolejny wyjazd odbył się do stadniny koni Malutkie. Przedszkolaki poszerzyły swoje wiadomości dotyczące hodowli koni, a także integrowały się przy wspólnym ognisku. Przed rozpoczęciem wakacji dzieci miały okazję odwiedzić nowo otwarte Mini Zoo w Radomsku. Podczas wycieczki przedszkolaki poznały egzotyczne zwierzęta, z którymi miały bezpośredni kontakt, mogły je pogłaskać i nakarmić. Z wielką radością skorzystały również z placu i sali zabaw. W tym latnim czasie dzieci świętowały dzień czekolady, podczas którego degustowały owoce i przekąski w połączeniu z płynna czekolada. Pierwszy miesiąc wakacji upłynął nam miło na wspólnych zabawach i wyjazdach. Na dalszą część wakacji życzymy wszystkim dobrej pogody, nowych przygód i wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.