• DZIEŃ OTWARTY

• Dzień Otwarty w Publicznej Szkole Podstawowej w Kietlinie był pełen radości i wrażeń! Gościliśmy przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów. Obchodząc również Dzień Kota, całe przedszkole zamieniło się w królestwo kociaków.

Wzięliśmy udział w różnorodnych aktywnościach związanych z tematem. Malowaliśmy koty, słuchaliśmy bajki o przygodach Kici koci, a nawet tańczyliśmy do piosenek o futrzastych przyjaciołach. Na zakończenie naszej przygody nasi milusińscy zwiedzili szkołę w towarzystwie starszych koleżanek z kl. VIII. Nie mogło zabraknąć również poczęstunku, po którym każdy z uczestników otrzymał balon z wizerunkiem kota.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nowo poznanym dzieciom i ich rodzicom za wspólnie spędzony czas. To było dla nas ogromne wyróżnienie móc gościć przyszłych uczniów naszej szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

• Walentynki

• Dziś, w dniu Walentynek, nasza szkoła zatopiona była w morzu czerwonych serc i słodkich gestów. Kolor czerwony królował na korytarzach, symbolizując miłość i przyjaźń, które łączą nas wszystkich. Samorząd Uczniowski z radością rozdawał czerwone lizaki, dodając odrobinę słodyczy do naszych serc w tym wyjątkowym dniu.